Про компанію

На даний момент в нашій країні активно розвиваються оператори автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) та автомобільних газозаправних станцій (АГЗС) здійснюють реалізацію стиснутим і зрідженим газом (метан і пропан-бутан), що є істотною альтернативою дорогим світлим нафтопродуктам. Сьогодні мережа АГНКС та АГЗС не настільки розвинена, як мережа АЗС. Очевидно, що газ, як автомобільне паливо, набагато вигідніше, ніж бензин, але дефіцит АНГКС І АГЗП стримує бажання водіїв масово переобладнувати свої авто на газ. Завдяки темпам, на які настроєна наша компанія проблема нестачі газових заправок - це тимчасове явище.

Поряд з провідними компаніями, які надають дані послуги на території України, активно розвивається і наша мережа газових заправок під брендом - «SUN». Основною діяльністю компанії є роздрібна торгівля газом та супутніми товарами через мережу АГНКС.

Мережу газових заправок «SUN» враховує всі вимоги споживача, створює умови для партнерства і активно розвиває мережу АГНКС з АГЗП, впроваджує нові технології.

Мережу газових заправок «SUN» почала свою діяльність в 2006 році.

  •  Лютий 2007 року відкрито першу АГНКС з АГЗП, м. Кривий Ріг, вул. Окружна, 25;
  •  Травень 2008 АГНКС з АГЗП № 2, м. Кривий Ріг, сел. Коломойцеве, вул. Залізнична, 7;
  •  Листопад 2008 АГНКС з АГЗП № 3, м. Нікополь, вул. Херсонська, 414;
  •  Червень 2010 АГНКС № 4, м. Херсон, сел. «Жовтневе», вул. Садова, 3;
  •  Червень 2013 АГНКС з АГЗП № 4, м. Херсон, сел. «Жовтневе», вул. Садова, 3

Мережу газових заправок «SUN» використовує обладнання провідних виробників в даній галузі. На наших заправних станціях повністю автоматизований процес заправки автомобілів як стислим, так і зрідженим газом. Для стисненого газу додатково застосовується не тільки система очищення від вологи і шкідливих домішок, а й для його компримування. Впровадження автоматизованих процесів дозволяє нам забезпечити високу якість реалізованого палива.

Планом перспективного розвитку компанії передбачено відкриття ряду АГНКС з АГЗП в різних регіонах України.