Смарт-карти «SUN»

Основними перевагами Смарт-карт «SUN» є простота в обслуговуванні, захищеність Пін-кодом і миттєва блокування картки при її втраті, оновлення інформації по карті в режимі реального часу, збереження всієї історії заправок з основними параметрами, а також можливість заправки паливом за фіксованою ціною (аналогічно талонами, але набагато зручніше).

Смарт-карти розрізняються по виду, і діляться на:

  • Платіжну картку, яка дозволяє заправити автомобіль в Мережі заправок «SUN» за безготівковим розрахунком згідно ціни діючої на момент заправки;
  • Паливну карту, яка дозволяє отримати паливо за фіксованою ціною на будь АЗС в потрібний час. На даній карті облік палива відбувається в літрах (м3), а вартість палива визначається в момент оплати покупцем партії товару.

Топливные карты «SUN»


Паливні картки «SUN» - це сучасна система безготівкових розрахунків на АЗС, яка у режимі «on-line» і забезпечує оперативність і зручність її користувачам. Принцип роботи системи Смарт - карти «SUN» аналогічний принципу роботи звичних для всіх банківських карт типу «Visa».


Загальна схема роботи системи Платіжних карток «SUN» для юридичних осіб та фізичних осіб наступна:

1. Покупцеві, після виконання ним формальних процедур (підписання договору та оплати рахунку), відкриваються грошовий або товарний рахунок:

  • Для грошового рахунку встановлюються грошові кошти перераховані покупцем на розрахунковий рахунок компанії;
  • Для товарного рахунки встановлюються літри (л) або метри кубічні (м3).

В обох випадках клієнт самостійно визначає вид рахунку (грошовий або товарний) і потрібну кількість карт мають право доступу до його рахунку (рахункам).

2. Заправка автомобіля з потрібного рахунку відбувається, за допомогою електронного пристрою (POS-термінал), яке дозволяє зчитувати дані з вбудованого електронного чіпа Смарт-карти і передавати дані Транзакції в операційну систему, після чого відбувається формування чека проведеної Транзакції і «списуються» кошти в тому кількості, яке відпущено Покупцю.

Потрібно відзначити, що система продажів за даними картам автоматизована, тому що заправна колонка самостійно передає дані на POS-термінал та касовий апарат, які без стороннього втручання виробляють зняття коштів і роздруківку чека. Відповідно, дана функція дозволяє надати клієнтові звіт «по заправках автомобілів» з відображенням реальних заправок і зазначенням необхідних параметрів.

Увійшовши в "Особистий кабінет" Ви можете самостійно: отримати звіт про заправку автомобілів за період, що цікавить, побачити свій баланс, встановити (змінити) ліміти, заблокувати (розблокувати) карту, змінити ПІН - код, змінити власника картки, налаштувати отримання смс повідомлень наприклад про поповнення Вашого рахунку. Для отримання доступу зверніться до Вашого менеджера.

Тепер наші клієнти можуть поповнювати паливні карти через Приват- 24 або платіжний термінал. 

Призначення платежу : Плата за газ, 40054129, Іванов Василь Петрович, або назва організації для юридичних осіб.

Реквізити для клієнтів в м. Кривий Ріг, Нікополь, Херсон: детальніше за телефоном +38-050-332-88-77

Реквізити для Клієнтів м. Кам'янець-Подільськийдетальніше за телефоном +38-050-332-88-77

Отримати детальну інформацію, а також дізнатися, як практично проводити поповнення карт і отримувати необхідні звіти про заправках автомобілів Ви можете дізнатися, зателефонувавши в службу підтримки нашої компанії.

050-332-88-77 або 056 404 81 88 (розклад роботи пн-пт з 09:00 до 18:00)